Lorem ipsum dolor sit amet, adipisc ing elit, consectetur adipiscing elit. Duis ut ligula leo adipiscing elit.

PHONE:           0035 244 58 265

E-MAIL:           info@example.com

ADDRESS:      Rohr PL 989, NY

Instagram

STEFANIK TRAIL VIRTUAL 2020

   

STEFANIK TRAIL VIRTUAL 2020

Registrujte sa a zabehnite STEFANIK TRAIL aj tento rok! Získate tak špeciálnu medailu tejto COVID-19 sezóny aplikovanú na ručne šitom rúšku od Paliho „Značkára“ Urbaníka. Medailu aj diplom vyrobíme a poštou Vám doručíme do Vianoc 2020 s malým osviežujúcim darčekom od nášho partnera Red Bull.


STEFANIK TRAIL 140 VIRTUAL

STEFANIK TRAIL 40 VIRTUAL

"Na STEFANIK TRAIL-u nebojujeme o pódiové umístění, ale o dobrý pocit ze sportovního výkonu a ze společného času stráveného s přáteli v přírodě. Všichni s dobrou náladou jsou vítězové."

Petra Mücková

"STEFANIK TRAIL je pre mňa kontakt s dobrovoľníctvom. Dobrovoľnícka strana pretekov prináša rovnaké napätie, zábavu a naplnenie."

Maťo Školník

"STEFANIK TRAIL mi pomáha spoznávať moje limity. Síce zatiaľ nie v behu, ale stojí to za to. Organizácia práce, brutálne obraty, kamarátske vínko aj nekonečné debaty. Jednoducho pre mňa človečina ako má byť."

Viliam Bendík

"STEFANIK TRAIL je pre mňa oslava odhodlania a vytrvalosti, pocta kráse a náročnosti (aj) menších hôr, festival priateľstva, skúška osobnosti a pripomienka našej histórie."

Mário Jánoš

"STEFANIK TRAIL boli pre mňa zlomové preteky v športovej kariére. Vstupoval som do nich pretrénovaný a po dokončení som sa ocitol v nemocnici. Dodnes je to pre mňa cenná dramatická skúsenosť a lekcia s dobrým koncom. Od tejto udalosti som veľa zmenil. Trénujem už len pod vedením profesionálky trénerky a vrcholovej športovkyne svetovej top triedy."

Tomáš Kačmarčík

"Mám za sebou desiatky pretekov v zahraničí. STEFANIK TRAIL sú pre mňa TOP preteky. Vždy sa rád vraciam. Je to stretnutie príbehov rôznych ľudí s rovnakým srdcom. Chcem byť toho súčasťou aj naďalej, či už ako pretekár, alebo značkár."

Štefan Demovič

GENERÁLNY SPONZOR

HLAVNÝ ŠPORT SPONZOR

Stefanik Trail newsletter