Ultra Blog

Blog pre ultrabežcov...

 • Domov
  Domov Toto je miesto, kde môžete nájsť všetky príspevky v blogu na celom webe.
 • Rubriky
  Rubriky Zobrazí zoznam kategórií z tohto blogu.
 • Tagy
  Tagy Zobrazí zoznam tagov, ktoré boli použité v blogu.
 • Kto bloguje?
  Kto bloguje? Hľadať svojho obľúbeného blogera na tomto webe.
 • Tímové blogy
  Tímové blogy Nájdite svoje obľúbené tímové blogy tu.
 • Prihlásenie
  Prihlásenie Prihlasovací formulár

Služba "DROP BAGS" pre účastníkov STEFANIK TRAIL

Pridané od dňa v Užitočné informácie
 • Veľkosť písma: Väčšie Menšie
 • Počet zobrazení: 6120
 • 0 komentárov
 • Tlačiť

b2ap3_thumbnail_drop_bags.jpg

SLUŽBU "DROP BAG" PRE VÁS POSKYTNEME VĎAKA NÁŠMU PARTNEROVI PSA PEUGEOT CITROEN!!! ĎAKUJEME!

POZOR: "DROP BAGY" Vám možu veľmi pomocť, ale Vás aj rozhodiť a spomaliť. U nás zatiaľ nemajú veľkú tradíciu, často teda nevieme ako túto službu využiť vo svoj maximálny prospech.STEFANIK TRAIL je ultra trail patriaci do kategórie "semi-autonomy". To znamená, že bežci medzi občerstvovacími stanicami nevyužívajú nikoho pomoc a majú výslovný zákaz akúkoľvek pomoc prijať.

Niektorí s bežcov si ponesú všetko potrebné zo sebou formou štart-cieľ. Iným možu pomocť sprievodné posádky, ktoré im budú fandiť a prípadne niesť niečo v kufri auta, ak by to bolo neskor potrebné. 
Mnohí ale takýto sprievod v deň D nebudú mať a pre nich poskytneme službu "DROP BAG". Pri osobnej prezentácii nám odovzdáte Vaše balíčky, ktoré si pred štartom označíte stanicou, na ktorú ich máme odniesť a viditeľne označíte každý jeden balík štartovým číslom, ktoré Vám pred štartom bude pridelené a balík označíte aj svojim celým menom.

1 bežec moze mať maximalne 6 DROP bagov (1 na kazdu zo 6 obcerstvovaciek) a 1 batozinu do cieľa. 

Prineste si vlastné balíky! Ideálnym je priehľadný sáčok, resp. vrecúško so zipsom cez ktoré uvidíte svoje označenie a do ktorého Vám aj v prípade zlého počasia nenatečie voda. Na štarte od nás dostanete štítky na označenie a fixky.

V drop bagoch sú obyčajne veci na prezlečenie, špeciálne potraviny či gély na aké ste zvyknutí a podobne.

Použité drop bagy, často z vecami, ktoré na stanici naopak zanecháte budeme prevážať do cieľa. Je teda doležité aby ste použité veci do týchto balíčkov balili tak, aby ostal označovací štítok naďalej čitateľný. V opačnom prípade za stratu neručíme. Na www.stefaniktrail.sk si možete pozrieť časy, kedy končíme na staniciach. Vždy sa po skončení stanice do cieľa vydá jedno auto, ktoré drop bagy prinesie. Nebudeme vedieť Vaše drop bagy uchovať dlhšie ako týždeň, teda do nasledujúcej nedeľe. Potom ich skonfiškujeme a na párty dobrovoľníkov urobíme burzu, z ktorej finančný výťažok pojde na pomoc detskému hospicu PLAMIENOK.

0