Štartová listina - štafety

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Zverejnená štartovná listina obsahuje IBA bežcov a štafety, pri ktorých boli úplne a správne vyplnené všetky povinné údaje! Údaje si účastníci upravujú sami po prihlásení sa na www.predpredaj.sk. V prípade akejkoľvek reklamácie registrácie je potrebné kontaktovať helpdesk predpredaj.sk:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., +421 2 577 85 500
Pondelok – Piatok, 08:30 – 16:00 hod

RELAY TEAMS - STEFANIK TRAIL 2018

Relay teams Stefanik trail, 2018
Štafeta / Relay Krstné meno / First name Priezvisko / Last name Štát / Country Funkcia / Role
Last modified:
Aliter Technologies Igor Daňový SVK kapitán štafety
Tomáš Bartek SVK bežec štafety
Filip Mikuš SVK bežec štafety
Jakub Obetko SVK bežec štafety
Michal Šilhavý SVK bežec štafety
Matej Vasilov SVK bežec štafety
Róbert Vitek SVK bežec štafety
Karpatskí Vlci Ladislav Vizent SVK kapitán štafety
Zdeno Cech SVK bežec štafety
Filip Cino SVK bežec štafety
Tomas Hribik SVK bežec štafety
Renata Šikulova SVK bežec štafety
Jakub Wlachovsky SVK bežec štafety
Peter Wlachovsky SVK bežec štafety
Team Pavlačka Peter Pavlačka st. SVK kapitán štafety
Matty Days GBR bežec štafety
Stanislav Luža SVK bežec štafety
Martin Pavlačka SVK bežec štafety
Pavol Pavlačka SVK bežec štafety
Peter Pavlačka ml. SVK bežec štafety
OMES Running Team Štefan Štefina SVK kapitán štafety
Luboš Chmatil SVK bežec štafety
Ján Hudec SVK bežec štafety
Tomáš Michalec SVK bežec štafety
Andrej Paulen SVK bežec štafety
Matej Valuch SVK bežec štafety
Samuel Valuch SVK bežec štafety
Bežci apokalypsy (bez) Marcela Matanina Alena Kuišová SVK kapitán štafety
Martin Grman SVK bežec štafety
Roman Huscava SVK bežec štafety
Martin Klepek SVK bežec štafety
Pavol Majo SVK bežec štafety
Jozef Palka SVK bežec štafety
Generation X Dušan Elko SVK kapitán štafety
Andrej Bachar SVK bežec štafety
Róbert Barbus SVK bežec štafety
Martin Borský SVK bežec štafety
Lenka Mullerová SVK bežec štafety
Pavol Németh SVK bežec štafety
Richard Pánik SVK bežec štafety
Giuliana's tím Veronika Luptáková SVK kapitán štafety
Karin Buzgovičová SVK bežec štafety
Mária Hiklová SVK bežec štafety
Barbora Jánošová SVK bežec štafety
Michaela Kubíková SVK bežec štafety
Alžbeta Martinková SVK bežec štafety
Zuzka Nosková SVK bežec štafety
Neznámi Róbert Beleš SVK kapitán štafety
Tomáš Anotnín SVK bežec štafety
Branislav Dyačovski SVK bežec štafety
Martin Jesenský SVK bežec štafety
Michal Klejna SVK bežec štafety
Ľubomír Martinka SVK bežec štafety
Jozef Vančo SVK bežec štafety
Paberky Adrian Kubik SVK kapitán štafety
Miroslav Hofbauer SVK bežec štafety
Martin Kalmar SVK bežec štafety
Mikuláš Meluš SVK bežec štafety
Robert Nurnberger DEU bežec štafety
Slavomir Pjatak SVK bežec štafety
Tana Sufliarska SVK bežec štafety
KRB Dolné Orešany Oľga Kosibová SVK kapitán štafety
Ivan Belica SVK bežec štafety
Peter Belica SVK bežec štafety
Peter Dobšovič SVK bežec štafety
Rastislav Dobšovič SVK bežec štafety
Ľubomír Križan SVK bežec štafety
Jozef Magdolen SVK bežec štafety
ELEVEN RUNNING TEAM Daniela Vavrová SVK kapitán štafety
Martina Brém Knorová SVK bežec štafety
Anna Gerátová SVK bežec štafety
Jana Hirnerová SVK bežec štafety
Michaela Řiháková Kojtalová SVK bežec štafety
Andrea Šichtová SVK bežec štafety
Monika Zacharová SVK bežec štafety
RunningPro Tomáš Kimlička SVK kapitán štafety
Peter Bednarčík SVK bežec štafety
Marian Klas SVK bežec štafety
Peter Mozsnyak SVK bežec štafety
BERNOHY.sk Miroslav Kyselica SVK kapitán štafety
Martin Lištjak SVK bežec štafety
Marcel Macháč SVK bežec štafety
Juraj Pavlech SVK bežec štafety
Ľuboš Puškár SVK bežec štafety
Matúš Rojko SVK bežec štafety
Marek Šefčík SVK bežec štafety
Behači z Považia Zdeno Peceň SVK kapitán štafety
Martin Guzik AUT bežec štafety
Tomáš Martinka SVK bežec štafety
Andrej Michalčík SVK bežec štafety
Tomáš Miklovič SVK bežec štafety
Michal Mišiak SVK bežec štafety
Peter Szabo SVK bežec štafety
Enjoy Kedros Karol Vlasko SVK kapitán štafety
Tomáš Dankovčik SVK bežec štafety
Vladimír Polušin SVK bežec štafety
Marián Roško SVK bežec štafety
Katarína Rúbalová SVK bežec štafety
Radoslav Vargic SVK bežec štafety
Jaromír Živna SVK bežec štafety
Klub Pezinských alkoholikov Jozef Kujan SVK kapitán štafety
Lukáš Lichtnecker SVK bežec štafety
František Moško SVK bežec štafety
Michal Ochaba SVK bežec štafety
Lukáš Petras SVK bežec štafety
Darius Silhar SVK bežec štafety
Aneta Vavrova SVK bežec štafety
Pani Bežná Michaela Pastorková SVK kapitán štafety
Miroslava Babinská SVK bežec štafety
Lenka Balcová SVK bežec štafety
Zuzana Gavorová SVK bežec štafety
Iveta Hrkelová SVK bežec štafety
Hana Kadeková SVK bežec štafety
Lucia Orinin SVK bežec štafety
Behom Grúňom Jozef Krahulec SVK kapitán štafety
Anita Filová SVK bežec štafety
Kristína Kissová SVK bežec štafety
Liana Kozáková SVK bežec štafety
Tomáš Mrva SVK bežec štafety
Mária Neradová SVK bežec štafety
Michaela Tomasiakova SVK bežec štafety
Sanasport Runners Daniel Rosinský SVK kapitán štafety
Matej Hrúz CZE bežec štafety
Ivo Juřena CZE bežec štafety
Erik Kunitzký CZE bežec štafety
Lukáš Petrusek CZE bežec štafety
Lucie Polenová CZE bežec štafety
Petr Vohralík CZE bežec štafety
Galantská elita Ronald Hudek SVK kapitán štafety
Marek Adamča SVK bežec štafety
Michal Adamča SVK bežec štafety
Peter Gál SVK bežec štafety
Beáta Hrvolová SVK bežec štafety
Lenka Hudeková SVK bežec štafety
Jozef Šuta SVK bežec štafety
Guláš a Pivo Richard Fančovič SVK kapitán štafety
Luboš Baťko SVK bežec štafety
Michal Horváth SVK bežec štafety
Radim Hutta SVK bežec štafety
Juraj Janeček SVK bežec štafety
Kristína Jurná SVK bežec štafety
Vít Tomašovič SVK bežec štafety
S.T.O.P.A. Vlado Pisár SVK kapitán štafety
Igor Mikuš SVK bežec štafety
Andrej Pácal SVK bežec štafety
Jana Pácalová SVK bežec štafety
Veronika Plátková SVK bežec štafety
Jana Pomšárová SVK bežec štafety
Martin Sághy SVK bežec štafety
NitRUNčania Pavol Ovečka SVK kapitán štafety
Martin Čierny SVK bežec štafety
Miroslav Majba SVK bežec štafety
Iveta Ovečková SVK bežec štafety
Marek Petráš SVK bežec štafety
Paulina Weissenbök AUT bežec štafety
Roland Weissenbök AUT bežec štafety
STAROSTOVIA ZMO René Blanárik SVK kapitán štafety
Radomír Brtáň SVK bežec štafety
Martin Červenka SVK bežec štafety
Jaroslav Jazvinský SVK bežec štafety
Jaroslav Kráľovič SVK bežec štafety
Klára Nemcová SVK bežec štafety
Roman Pomajbo SVK bežec štafety
#bluemonday ST140 Slavomír Hodul SVK kapitán štafety
Andrea Cséfalvayová SVK bežec štafety
Brigit Juričková SVK bežec štafety
Vladimír Karvaj SVK bežec štafety
Silvia Kraviarová SVK bežec štafety
Branislav Mišovič SVK bežec štafety
Mária Rimovská SVK bežec štafety
Easyrun Viliam Hedera SVK kapitán štafety
Jan Adamovsky SVK bežec štafety
Ondrej Bona SVK bežec štafety
Tomas Kral SVK bežec štafety
Hana Kral Rosenbergova SVK bežec štafety
Kristian Mako SVK bežec štafety
Vladimir Suranovsky SVK bežec štafety
Pávovi Nurminátori Juraj Anetta SVK kapitán štafety
Lenka Bosá SVK bežec štafety
Jakub Gécz SVK bežec štafety
Lukáš Gura SVK bežec štafety
Jozef Kotleba SVK bežec štafety
Peter Rozboril SVK bežec štafety
Eva Vitáriušová SVK bežec štafety
Štafeta Štefánik Trail Yury Chaus SVK kapitán štafety
Eva Blaškovičová SVK bežec štafety
Timotej Husár SVK bežec štafety
Karin Kelemenova Vasile SVK bežec štafety
Filip Kojnok SVK bežec štafety
Vladimír Planka SVK bežec štafety
Nikol Riegelova SVK bežec štafety
7 statočných Martina Búčiová SVK kapitán štafety
Elena Beňová SVK bežec štafety
Jana Hagarová SVK bežec štafety
Ľubomír Havlík SVK bežec štafety
Adam Kyselica SVK bežec štafety
Michaela Mikurčíková SVK bežec štafety
Lenka Osičková SVK bežec štafety
BeastMode Rastislav Cích SVK kapitán štafety
Vladimir Alexandrov SVK bežec štafety
Jozef Harvančík SVK bežec štafety
Pavel Hraško SVK bežec štafety
Michal Hubík SVK bežec štafety
Marek Willmann SVK bežec štafety
Ondrej Zsíros SVK bežec štafety
EUROPEAN TEAM - MF54 FLORENT SCHWARTZMANN SVK kapitán štafety
FREDERIC ANDRE FRA bežec štafety
TOMAS GROSZMANN SVK bežec štafety
Jérôme HORTELANO SVK bežec štafety
MAREK KLUC SVK bežec štafety
DAVID MORTREUX SVK bežec štafety
DANIEL SLAMINKA SVK bežec štafety
Priatelia Včelína Martin Rosíval SVK kapitán štafety
Pavol Brezovský SVK bežec štafety
Adrian Korenič SVK bežec štafety
Michal Kubiš SVK bežec štafety
Andrej Maslák SVK bežec štafety
Grétka Pakšiová SVK bežec štafety
Tomáš Pikulík SVK bežec štafety
Unicorn Jaroslav Jakubík SVK kapitán štafety
Štefan Bigoš SVK bežec štafety
Tomáš Müller SVK bežec štafety
Tomáš Páleník SVK bežec štafety
Peter Petriska SVK bežec štafety
Lukáš Šamšon SVK bežec štafety
Jakub Vlasák SVK bežec štafety
ŠKP Bratislava Ľubomír Tvrdoň SVK kapitán štafety
Martina Burzová SVK bežec štafety
Matej Hamran SVK bežec štafety
Matúš Kovalčík SVK bežec štafety
Peter Sedliak SVK bežec štafety
Peter Sedliak SVK bežec štafety
Kristián Uher SVK bežec štafety
TOP 150 Martin Šibík SVK kapitán štafety
Lenka Hiklová SVK bežec štafety
Juraj Kardoš SVK bežec štafety
Slavo Košík SVK bežec štafety
Silvester Pavlík SVK bežec štafety
Peter Prešnajder SVK bežec štafety
Vlaďa Robotová SVK bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 2 Francois-xavier Mortreuil SVK kapitán štafety
Amélie Chenin SVK bežec štafety
Michal Kšiňan SVK bežec štafety
Jean-Damien Lepère FRA bežec štafety
Christian-Yves Michelon AUT bežec štafety
Bernard Rosay SVK bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 1 Didier Rogasik SVK kapitán štafety
Alexandre Affre FRA bežec štafety
Michal Kubinec SVK bežec štafety
Pavol Kústar SVK bežec štafety
Adam Liberčan SVK bežec štafety
Pavol Pecnik SVK bežec štafety
Marie-Ondine Vidal SVK bežec štafety
TatraMan2 Richard Novák SVK kapitán štafety
Peter Filip SVK bežec štafety
Ivan Fronko SVK bežec štafety
Erik Hevesi SVK bežec štafety
Martin Pécsy SVK bežec štafety
Filip Regina SVK bežec štafety
Marek Száraz SVK bežec štafety
ZSE RUN Oto Frič SVK kapitán štafety
Pavol Baričič SVK bežec štafety
Martin Chalupka SVK bežec štafety
Jozef Dorozlo SVK bežec štafety
Martin Dorozlo SVK bežec štafety
Martin Svetlík SVK bežec štafety
Lucia Wirdzek SVK bežec štafety
BK Viktória Horné Orešany Tomáš Straška SVK kapitán štafety
Filip Blažo SVK bežec štafety
Vladislav Blažo SVK bežec štafety
Ľuboš Branišovič SVK bežec štafety
Daniel Medvecký SVK bežec štafety
Andrej Mesíček SVK bežec štafety
Ľuboš Školek SVK bežec štafety
BERNO šport Juraj Macák SVK kapitán štafety
Martin Bernovský SVK bežec štafety
Rastislav Cabala SVK bežec štafety
Jiří Horníček SVK bežec štafety
Milan Makiš SVK bežec štafety
Tomáš Podpera SVK bežec štafety
Jakub Vrana SVK bežec štafety
Magic Moments Vladimír Holec SVK kapitán štafety
Michal Cerulík SVK bežec štafety
Marek Dian SVK bežec štafety
Miriama Malá SVK bežec štafety
Jiří Szorád SVK bežec štafety
Tomáš Uhrín SVK bežec štafety
Martin Vaváček SVK bežec štafety
PLAMIENOK 2018 Peter Kubala SVK kapitán štafety
Martina Bird-Capkova SVK bežec štafety
Marcel Held SVK bežec štafety
Juraj Jando SVK bežec štafety
Tomáš Kadár SVK bežec štafety
Vladimir Mitringa SVK bežec štafety
Zuzana Schriffel SVK bežec štafety
Belasý Motýľ Vít Nemeček SVK kapitán štafety
Pavol Hajdúk SVK bežec štafety
Róbert Juríček SVK bežec štafety
Jana Langová SVK bežec štafety
Monika Palečková SVK bežec štafety
Jana Pieružková SVK bežec štafety
Ľuboš Vovčík SVK bežec štafety
KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy Štefan Demovič SVK kapitán štafety
Pavol Bukovác SVK bežec štafety
Marián Dávidík SVK bežec štafety
Martin Guttmann SVK bežec štafety
Jozef Mráz SVK bežec štafety
Ondrej Piják SVK bežec štafety
Matúš Trnovec SVK bežec štafety
VIESSMANN TEAM Bohus Diener SVK kapitán štafety
Branislav Augustovic SVK bežec štafety
Pavol Franko SVK bežec štafety
Silvia Kovacicova SVK bežec štafety
Jan Nemcek SVK bežec štafety
Jozef Simo SVK bežec štafety
Pavol Zatko SVK bežec štafety
Rooseveltka Ultras Vladislav Volek SVK kapitán štafety
Vladimira Duranova SVK bežec štafety
Tomáš Hriň SVK bežec štafety
Jan Kothaj SVK bežec štafety
Tomáš Mikeška SVK bežec štafety
Robert Nagypal SVK bežec štafety
Zdenek Opravil SVK bežec štafety
Karpatské sovy Ivana Žgančíková SVK kapitán štafety
Marek Bohm SVK bežec štafety
Adam Capucha SVK bežec štafety
Peter Galba SVK bežec štafety
Martin Krajčovič SVK bežec štafety
Renata Smoradová SVK bežec štafety
Jozef Varga SVK bežec štafety
Priatelia behu ležérneho Soňa Poláková SVK kapitán štafety
Radoslav Anger SVK bežec štafety
Michaela Fajtová SVK bežec štafety
Martin Klepáč SVK bežec štafety
Milan Polák SVK bežec štafety
František Slezák SVK bežec štafety
Michaela Šutoová SVK bežec štafety
SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY Beata Hlavatovičová SVK kapitán štafety
Anton Bednárik SVK bežec štafety
Libor Benedikovič SVK bežec štafety
Viktor Gálik SVK bežec štafety
Peter Hlavatovič SVK bežec štafety
Peter Lazícius SVK bežec štafety
Marián Novák SVK bežec štafety
Falck n.o. Running Team Peter Zachveja SVK kapitán štafety
Robert Barbus SVK bežec štafety
Ján Blach SVK bežec štafety
Tomáš Chudík SVK bežec štafety
Juraj Hudák SVK bežec štafety
Tibor Kakaš SVK bežec štafety
Dušan Piskora SVK bežec štafety
Lenovo lenivo runners Lukáš Gaži SVK kapitán štafety
Paulina Bednarova SVK bežec štafety
Matej Farkaš SVK bežec štafety
Rodimir Hudak SVK bežec štafety
Marek Košťál SVK bežec štafety
Milan Križánek SVK bežec štafety
Ladislav Michalek SVK bežec štafety
Lajdaci Martin Vavrincik SVK kapitán štafety
Zuzana Betkova SVK bežec štafety
Natália Pindrochová SVK bežec štafety
Michal Valiga SVK bežec štafety
MiniMon elite Andrej Hlaváč SVK kapitán štafety
Rasťo Balon SVK bežec štafety
Erik Ferencz SVK bežec štafety
Tomáš Radimák SVK bežec štafety
Marián Seitler SVK bežec štafety
Marcel Švec SVK bežec štafety
Branislav Tupý SVK bežec štafety
MiniMon beauty Daniel Sýkora SVK kapitán štafety
Tibor Durina SVK bežec štafety
Eva Muranska SVK bežec štafety
Marian Selnekovič SVK bežec štafety
Gabriela Stanekova SVK bežec štafety
Elena Svitkova SVK bežec štafety
Mia Sýkorová SVK bežec štafety
Pressburg Hulvats Ondrej Pakši SVK kapitán štafety
Tomáš Hantabal SVK bežec štafety
Marek Požgay SVK bežec štafety
Pavel Vojtek SVK bežec štafety
7 Wolves of Zurich Michal Fuček SVK kapitán štafety
Peter Cvacho SVK bežec štafety
Matej Karkalík SVK bežec štafety
Daniel Komadel SVK bežec štafety
Mário Mitas SVK bežec štafety
Pavol Námer SVK bežec štafety
Milan Polák SVK bežec štafety
Zurich Simone Skrucana SVK kapitán štafety
Michal Formánek SVK bežec štafety
Juraj Hrapko SVK bežec štafety
Roman Jakubovits SVK bežec štafety
Tomáš Kabina SVK bežec štafety
Pavol Pasuth SVK bežec štafety
Pavel Razumtsev SVK bežec štafety
Salve UNstoppables Marián Muzyka SVK kapitán štafety
Štefan Báthory SVK bežec štafety
Lucia Pešková SVK bežec štafety
Pavol Slodičák SVK bežec štafety
Gabriel Švajda SVK bežec štafety
Peter Tarina SVK bežec štafety
Run Zurich Run Zuzana Velmovska SVK kapitán štafety
Andrej Jakubovic SVK bežec štafety
Lukas Koribsky SVK bežec štafety
Petra Matkova SVK bežec štafety
Tomas Podhradsky SVK bežec štafety
Matej Soka SVK bežec štafety
Matus Uhrin SVK bežec štafety
Zurich Aktuari Dusan Hutka SVK kapitán štafety
Matej Durcik SVK bežec štafety
Jan Fajnor SVK bežec štafety
Milan Gildein SVK bežec štafety
Tomas Hajek SVK bežec štafety
Lenka Nesticka SVK bežec štafety
Michal Polacek SVK bežec štafety
Štafeta MVSR Libor Haban SVK kapitán štafety
Peter Blšták SVK bežec štafety
Janka Blštakova SVK bežec štafety
Marián Jurčo SVK bežec štafety
Lucia Šarnikova SVK bežec štafety
Marian Španik SVK bežec štafety
Peter Španik SVK bežec štafety
Nezastaviteľný kmeň pod ochranou bohyne ESET Štefan Condík SVK kapitán štafety
Ján Brunovský SVK bežec štafety
Ľubomír Čierťažský SVK bežec štafety
Peter Hrúzik SVK bežec štafety
Marián Koniar SVK bežec štafety
Tomas Petratur SVK bežec štafety
Sedem dostatočných Peter Zeman SVK kapitán štafety
Martin Čambal SVK bežec štafety
Martin Košťan SVK bežec štafety
Michal Mironov SVK bežec štafety
Dagmara Pielowá SVK bežec štafety
Lukáš Rybka SVK bežec štafety
Zuzana Topolovská SVK bežec štafety
buckle up Lukáš Sivák SVK kapitán štafety
David Chudý SVK bežec štafety
Jakub Kovács SVK bežec štafety
Dominika Kovaříková SVK bežec štafety
Róbert Podhorský SVK bežec štafety
Lukáš Záhorec SVK bežec štafety
Filip Zlámala SVK bežec štafety
Poselstvi zbytku Tina Nekudova SVK kapitán štafety
Lucia Belkova SVK bežec štafety
Martin Hunady SVK bežec štafety
Tomas Kralik SVK bežec štafety
Jakub Lenemayer CZE bežec štafety
Jakub Vencl CZE bežec štafety
Zuzana Vigova SVK bežec štafety
KEňa Elite Runners Michal Lami SVK kapitán štafety
Martin Kozák SVK bežec štafety
Katarína Lamiová SVK bežec štafety
Viktor Šelesták SVK bežec štafety
Dell Running Team Peter Rizman SVK kapitán štafety
Lucia Albertová SVK bežec štafety
Peter Hutňan SVK bežec štafety
John Maher IRL bežec štafety
Pavol Ondrejkovič SVK bežec štafety
Zuzana Šprtová SVK bežec štafety
TEAM TATRAN FATRAN Marián Pták SVK kapitán štafety
Jozef Datko SVK bežec štafety
Jozef Duchoň SVK bežec štafety
Michal Kamenský SVK bežec štafety
Emil Penciak SVK bežec štafety
Lukáš Šichta SVK bežec štafety
Róbert Vecel SVK bežec štafety
DPD Eduard Boháček SVK kapitán štafety
Martina Brom SVK bežec štafety
Dušan Eštok SVK bežec štafety
Jaroslav Jamrich SVK bežec štafety
Juraj Krasňanský SVK bežec štafety
Peter Pavuk SVK bežec štafety
Ján Smuda SVK bežec štafety
BEHAME.sk Andrej Červeňan SVK kapitán štafety
Peter Glončák SVK bežec štafety
Michal Kostka SVK bežec štafety
Petra Luptáková SVK bežec štafety
Jozef Malíšek SVK bežec štafety
Marika Smolinská SVK bežec štafety
Vladimír Šrámek SVK bežec štafety
Samsung Running Team Ivan Kapec SVK kapitán štafety
Juraj Fridrich SVK bežec štafety
Jozef Galata SVK bežec štafety
Marian Krampl SVK bežec štafety
Igor Lehotan SVK bežec štafety
Peter Mercek SVK bežec štafety
Peter Pesko SVK bežec štafety
(72 relays)

© 2018 o.z. S SLOVAK ULTRA TRAIL all rights reserved.