Štartová listina - štafety

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Zverejnená štartovná listina obsahuje IBA bežcov a štafety, pri ktorých boli úplne a správne vyplnené všetky povinné údaje! Údaje si účastníci upravujú sami po prihlásení sa na www.predpredaj.sk. V prípade akejkoľvek reklamácie registrácie je potrebné kontaktovať helpdesk predpredaj.sk:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., +421 2 577 85 500
Pondelok – Piatok, 08:30 – 16:00 hod

RELAY TEAMS - STEFANIK TRAIL 2018

Relay teams Stefanik trail, 2018
Štafeta / Relay Krstné meno / First name Priezvisko / Last name Štát / Country Funkcia / Role
Last modified: 22-04-2018
Aliter Technologies Igor Daňový Slovakia kapitán štafety
Matej Vasilov Slovakia bežec štafety
Jakub Obetko Slovakia bežec štafety
Tomáš Bartek Slovakia bežec štafety
Michal Šilhavý Slovakia bežec štafety
Róbert Vitek Slovakia bežec štafety
Filip Mikuš Slovakia bežec štafety
Team Pavlačka Peter Pavlačka st. Slovakia kapitán štafety
Martin Pavlačka Slovakia bežec štafety
Peter Pavlačka ml. Slovakia bežec štafety
Pavol Pavlačka Slovakia bežec štafety
Neznámi Róbert Beleš Slovakia kapitán štafety
Ľubomír Martinka Slovakia bežec štafety
Branislav Dyačovski Slovakia bežec štafety
Tomáš Anotnín Slovakia bežec štafety
Jozef Vančo Slovakia bežec štafety
Giuliana's tím Veronika Luptáková Slovakia kapitán štafety
Zuzana Nosková Slovakia bežec štafety
Barbora Jánošová Slovakia bežec štafety
Karin Buzgovičová Slovakia bežec štafety
Alžbeta Martinková Slovakia bežec štafety
Michaela Kubíková Slovakia bežec štafety
KRB Dolné Orešany Oľga Kosibová Slovakia kapitán štafety
Ľubomír Križan Slovakia bežec štafety
Peter Belica Slovakia bežec štafety
Ivan Belica Slovakia bežec štafety
Rastislav Došovič Slovakia bežec štafety
Jozef Magdolen Slovakia bežec štafety
Paberky Adrian Kubik Slovakia kapitán štafety
Robert Nurnberger Germany bežec štafety
Miroslav Hofbauer Slovakia bežec štafety
Slavomir Pjatak Slovakia bežec štafety
Martin Kalmar Slovakia bežec štafety
Tana Sufliarska Slovakia bežec štafety
Miroslav Sufliarsky Slovakia bežec štafety
RunningPro Tomáš Kimlička Slovakia kapitán štafety
Marian Klas Slovakia bežec štafety
Peter Bednarčík Slovakia bežec štafety
Peter Mozsnyak Slovakia bežec štafety
ELEVEN RUNNING TEAM Daniela Vavrová Slovakia kapitán štafety
Martina Brém Knorová Slovakia bežec štafety
Andrea Šichtová Slovakia bežec štafety
Monika Zacharová Slovakia bežec štafety
Anna Gerátová Slovakia bežec štafety
Michaela Řiháková Kojtalová Slovakia bežec štafety
Jana Hirnerová Slovakia bežec štafety
BERNOHY.sk Miroslav Kyselica Slovakia kapitán štafety
Marek Šefčík Slovakia bežec štafety
Marcel Macháč Slovakia bežec štafety
Rado Klein Slovakia bežec štafety
Enjoy Kedros Karol Vlasko Slovakia kapitán štafety
Tomáš Dankovčik Slovakia bežec štafety
Jaromír Živna Slovakia bežec štafety
Marián Roško Slovakia bežec štafety
Matej Guľváš Slovakia bežec štafety
Vladimír Polušin Slovakia bežec štafety
Radoslav Vargic Slovakia bežec štafety
Galantská elita Ronald Hudek Slovakia kapitán štafety
Lenka Hudeková Slovakia bežec štafety
Marek Adamča Slovakia bežec štafety
Michal Adamča Slovakia bežec štafety
Peter Gál Slovakia bežec štafety
Jozef Šuta Slovakia bežec štafety
Zuzana Šutová Slovakia bežec štafety
S.T.O.P.A. Vlado Pisár Slovakia kapitán štafety
Jana Pácalová Slovakia bežec štafety
Jana Pomšárová Slovakia bežec štafety
Andrej Pácal Slovakia bežec štafety
Martin Sághy Slovakia bežec štafety
Veronika Plátková Slovakia bežec štafety
Igor Mikuš Slovakia bežec štafety
Guláš a Pivo Richard Fančovič Slovakia kapitán štafety
Radim Hutta Slovakia bežec štafety
Július Mikuš Slovakia bežec štafety
Vít Tomašovič Slovakia bežec štafety
Juraj Janeček Slovakia bežec štafety
Kristína Jurná Slovakia bežec štafety
STAROSTOVIA ZMO René Blanárik Slovakia kapitán štafety
Maroš Sagan Slovakia bežec štafety
Roman Pomajbo Slovakia bežec štafety
Jaroslav Kráľovič Slovakia bežec štafety
Radomír Brtáň Slovakia bežec štafety
Martin Červenka Slovakia bežec štafety
Jaroslav Jazvinský Slovakia bežec štafety
#bluemonday ST140 Slavomír Hodul Slovakia kapitán štafety
Mária Rimovská Slovakia bežec štafety
Silvia Kraviarová Slovakia bežec štafety
Vladimír Karvaj Slovakia bežec štafety
Andrea Cséfalvayová Slovakia bežec štafety
Brigit Juričková Slovakia bežec štafety
Branislav Mišovič Slovakia bežec štafety
NitRUNčania Pavol Ovečka Slovakia kapitán štafety
Iveta Ovečková Slovakia bežec štafety
Marek Petráš Slovakia bežec štafety
Martin Čierny Slovakia bežec štafety
Roland Weissenbök Austria bežec štafety
Paulina Weissenbök Austria bežec štafety
Miroslav Majba Slovakia bežec štafety
Easyrun Viliam Hedera Slovakia kapitán štafety
Vladimir Suranovsky Slovakia bežec štafety
Hana Kral Rosenbergova Slovakia bežec štafety
Kristian Mako Slovakia bežec štafety
Ondrej Bona Slovakia bežec štafety
Tomas Kral Slovakia bežec štafety
Jan Adamovsky Slovakia bežec štafety
Pávovi Nurminátori Juraj Anetta Slovakia kapitán štafety
Peter Rozboril Slovakia bežec štafety
Jozef Kotleba Slovakia bežec štafety
Jakub Gécz Slovakia bežec štafety
Lenka Bosá Slovakia bežec štafety
Eva Vitáriušová Slovakia bežec štafety
Štafeta Štefánik Trail Yury Chaus Slovakia kapitán štafety
Timotej Husár Slovakia bežec štafety
Filip Kojnok Slovakia bežec štafety
Nikol Riegelova Slovakia bežec štafety
Vladimír Planka Slovakia bežec štafety
Karin Kelemenova Vasile Slovakia bežec štafety
BeastMode Rastislav Cích Slovakia kapitán štafety
Ondrej Zsíros Slovakia bežec štafety
Pavel Hraško Slovakia bežec štafety
Michal Hubík Slovakia bežec štafety
Marek Willmann Slovakia bežec štafety
Matúš Kormančík Slovakia bežec štafety
Vladimir Alexandrov Slovakia bežec štafety
EUROPEAN TEAM - MF54 FLORENT SCHWARTZMANN Slovakia kapitán štafety
TOMAS BOLDIZAR Slovakia bežec štafety
TOMAS GROSZMANN Slovakia bežec štafety
DAVID MORTREUX Slovakia bežec štafety
FREDERIC ANDRE France bežec štafety
MAREK KLUC Slovakia bežec štafety
DANIEL SLAMINKA Slovakia bežec štafety
Priatelia Včelína Martin Rosíval Slovakia kapitán štafety
Patrícia Mišková Slovakia bežec štafety
Adrian Korenič Slovakia bežec štafety
Andrej Maslák Slovakia bežec štafety
Katka Ondrejková Slovakia bežec štafety
Pavol Brezovský Slovakia bežec štafety
Grétka Pakšiová Slovakia bežec štafety
ŠKP Bratislava Ľubomír Tvrdoň Slovakia kapitán štafety
Eva Tulejová Slovakia bežec štafety
Tomáš Gemza Slovakia bežec štafety
Matúš Kovalčík Slovakia bežec štafety
Kristián Uher Slovakia bežec štafety
Peter Sedliak Slovakia bežec štafety
Martina Burzová Slovakia bežec štafety
TOP 150 Martin Šibík Slovakia kapitán štafety
Lenka Hiklová Slovakia bežec štafety
Juraj Kardoš Slovakia bežec štafety
Silvester Pavlík Slovakia bežec štafety
Vlaďa Robotová Slovakia bežec štafety
Peter Prešnajder Slovakia bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 2 Francois-xavier Mortreuil Slovakia kapitán štafety
Amélie Chenin Slovakia bežec štafety
Jean-Damien Lepère France bežec štafety
Christian-Yves Michelon Austria bežec štafety
Michal Kšiňan Slovakia bežec štafety
Bernard Rosay Slovakia bežec štafety
Bleu, Blanc, Rouge 1 Didier Rogasik Slovakia kapitán štafety
Alexandre Affre France bežec štafety
Marie-Ondine Vidal Slovakia bežec štafety
Pavol Kústar Slovakia bežec štafety
Adam Liberčan Slovakia bežec štafety
Michal Kubinec Slovakia bežec štafety
Pavol Pecnik Slovakia bežec štafety
TatraMan2 Richard Novák Slovakia kapitán štafety
Rudolf Balla Slovakia bežec štafety
Ivan Fronko Slovakia bežec štafety
Filip Regina Slovakia bežec štafety
Peter Filip Slovakia bežec štafety
Matej Štalmach Slovakia bežec štafety
Igor Sopčák Slovakia bežec štafety
ZSE RUN Oto Frič Slovakia kapitán štafety
Martin Dorozlo Slovakia bežec štafety
Martin Chalupka Slovakia bežec štafety
Jozef Dorozlo Slovakia bežec štafety
Karol Voros Slovakia bežec štafety
Lucia Horníková Slovakia bežec štafety
Martin Svetlík Slovakia bežec štafety
BK Viktória Horné Orešany Tomáš Straška Slovakia kapitán štafety
Daniel Medvecký Slovakia bežec štafety
Andrej Mesíček Slovakia bežec štafety
Ľuboš Branišovič Slovakia bežec štafety
Filip Blažo Slovakia bežec štafety
Vladislav Blažo Slovakia bežec štafety
Ľuboš Školek Slovakia bežec štafety
BERNO šport Juraj Macák Slovakia kapitán štafety
Martin Bernovský Slovakia bežec štafety
Milan Makiš Slovakia bežec štafety
Tomáš Podpera Slovakia bežec štafety
Jakub Vrana Slovakia bežec štafety
Rastislav Cabala Slovakia bežec štafety
Jiří Horníček Slovakia bežec štafety
KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy Štefan Demovič Slovakia kapitán štafety
Medard Féder Slovakia bežec štafety
Marián Dávidík Slovakia bežec štafety
Jozef Mráz Slovakia bežec štafety
Ondrej Piják Slovakia bežec štafety
Matúš Trnovec Slovakia bežec štafety
Pavol Bukovác Slovakia bežec štafety
Karpatské sovy Ivana Žgančíková Slovakia kapitán štafety
Jozef Varga Slovakia bežec štafety
Renata Smoradová Slovakia bežec štafety
Martin Krajčovič Slovakia bežec štafety
Martin Uhlík Slovakia bežec štafety
Adam Capucha Slovakia bežec štafety
Marek Bohm Slovakia bežec štafety
Priatelia behu ležérneho Soňa Poláková Slovakia kapitán štafety
Milan Polák Slovakia bežec štafety
Martin Klepáč Slovakia bežec štafety
František Slezák Slovakia bežec štafety
Michaela Šutoová Slovakia bežec štafety
Michaela Fajtová Slovakia bežec štafety
Radoslav Anger Slovakia bežec štafety
SPOLOK PRIATELOV DOBREJ VODY Beata Hlavatovičová Slovakia kapitán štafety
Peter Hlavatovič Slovakia bežec štafety
Libor Benedikovič Slovakia bežec štafety
Marián Novák Slovakia bežec štafety
Andrea Kohutovičová Slovakia bežec štafety
Peter Lazícius Slovakia bežec štafety
MiniMon elite Andrej Hlaváč Slovakia kapitán štafety
Rasťo Balon Slovakia bežec štafety
Erik Ferencz Slovakia bežec štafety
Marcel Švec Slovakia bežec štafety
Marián Seitler Slovakia bežec štafety
Tomáš Radimák Slovakia bežec štafety
Branislav Tupý Slovakia bežec štafety
MiniMon beauty Daniel Sýkora Slovakia kapitán štafety
Tibor Durina Slovakia bežec štafety
Gabriela Stanekova Slovakia bežec štafety
Marian Selnekovič Slovakia bežec štafety
Mia Sýkorová Slovakia bežec štafety
Elena Svitkova Slovakia bežec štafety
Eva Muranska Slovakia bežec štafety
Pressburg Hulvats Ondrej Pakši Slovakia kapitán štafety
Marek Požgay Slovakia bežec štafety
Tomáš Hantabal Slovakia bežec štafety
Pavel Vojtek Slovakia bežec štafety
7 Wolves of Zurich Michal Fuček Slovakia kapitán štafety
Štefan Pollák Slovakia bežec štafety
Peter Cvacho Slovakia bežec štafety
Milan Polák Slovakia bežec štafety
Matej Karkalík Slovakia bežec štafety
Pavol Námer Slovakia bežec štafety
Mário Mitas Slovakia bežec štafety
Štafeta MVSR Libor Haban Slovakia kapitán štafety
Peter Haban Slovakia bežec štafety
Lucia Šarnikova Slovakia bežec štafety
Peter Španik Slovakia bežec štafety
Kvetka Švajkova Slovakia bežec štafety
Janka Blštakova Slovakia bežec štafety
Peter Blšták Slovakia bežec štafety
Nezastaviteľný kmeň pod ochranou bohyne ESET Gabriela Ambrušová Slovakia kapitán štafety
Ľubomír Čierťažský Slovakia bežec štafety
Štefan Condík Slovakia bežec štafety
Tomas Petratur Slovakia bežec štafety
Ján Brunovský Slovakia bežec štafety
buckle up Lukáš Sivák Slovakia kapitán štafety
Jakub Kovács Slovakia bežec štafety
Filip Zlámala Slovakia bežec štafety
Lukáš Záhorec Slovakia bežec štafety
David Chudý Slovakia bežec štafety
TEAM TATRAN FATRAN Marián Pták Slovakia kapitán štafety
Emil Penciak Slovakia bežec štafety
Michal Kamenský Slovakia bežec štafety
Jozef Duchoň Slovakia bežec štafety
DPD Eduard Boháček Slovakia kapitán štafety
Peter Pavuk Slovakia bežec štafety
Martina Brom Slovakia bežec štafety
Juraj Krasňanský Slovakia bežec štafety
Ján Smuda Slovakia bežec štafety
Dušan Eštok Slovakia bežec štafety
Jaroslav Jamrich Slovakia bežec štafety

© 2018 o.z. S SLOVAK ULTRA TRAIL all rights reserved.